У найглибшому і найбільшому озері України Світязі, розташованому на Волині, катастрофічно впав рівень води.
За рік вона відступила від берега приблизно на півсотні метрів. Відповідне фото опублікував український блогер Денис Казанський у своєму Facebook (щоб подивитися – доскрольте до кінця сторінки).
“За минулий рік через спеку з озера випарувалося більше води, ніж надійшло. Крім того, на ситуацію впливають штучні озера, які зараз риють підприємці біля плантацій лохини. Вони акумулюють воду, яка раніше надходила в Шацькі озера. В поєднанні з кліматичними факторами це вплинуло на рівень води”, – написав він.
Казанський зазначив, що більшість людей не сприймають серйозно інформацію про загрози зміни клімату. Блогер вважає, що проблема здається їм занадто абстрактною і далекою. Втім, ситуація серйозніша, ніж здається.
“Видовище, якщо чесно, сумне”, – додав Казанський.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…