Вибух побутового газу стався в квартирі на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Червонофлотській.
Вибух побутового газу стався в квартирі на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Червонофлотській.
У непідконтрольному Донецьку стався вибух побутового газу в житловому будинку. Постраждали дві людини, повідомляють сепаратистські ЗМІ з посиланням на так зване “МНС ДНР” в понеділок, 24 лютого.
“Донецьк, Калінінський район, вулиця Червонофлотська, квартира на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку – вибух побутового газу. Постраждало двоє чоловіків”, – йдеться в повідомленні.
Уточнюється, що вибух стався в неділю. Внаслідок інциденту погнуто вхідні металеві двері.
На місці працювали чотири одиниці техніки та 16 чоловік особового складу.
Один з потерпілих був доставлений у лікарню, другий після надання меддопомоги від госпіталізації відмовився.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…