Після теплої зустрічі! Українці не захотіли повертатись в Україну. Санжари навчили

24 з 25 українців, які працюють на круїзному лайнері Diamond Princess, не хочуть, щоб їх евакуювали в Україну. Про це розповів начальник менеджменту кризових ситуацій Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ Максим Коваленко.

“Їх зобов’язання визначаються контрактом, також враховуються їх бажання. Зараз 24 з них повідомили, що не мають наміру поки повертатися в Україну. Ще з одним українцем встановлюється контакт”, заявив він.

Максим Коваленко пояснив, що в разі, якщо українці змінять своє рішення, то українські відомства “планують приймати відповідні заходи”.

На лайнері 19 лютого завершився 14-денний карантин. На берег зійшло майже 500 осіб, в основному це були літні люди.

На додатковий карантин залишили тих, у кого не виявили вірус, але які знаходились у кабінах із зараженими людьми.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Всі пасажири, стан здоров’я яких буде задовольняти ці вимоги, планують покинути судно до кінця п’ятниці. Проте люди, які перебували в одній каюті з інфікованими людьми, повинні будуть продовжити своє перебування на борту судна. Їм доведеться провести в карантині ще один 14-денний термін.

Нагадаємо, 20 лютого була проведена евакуація українців з Уханя, охопленого епідемією коронавірусу. Вивезені з Китаю громадяни були поміщені в карантин на 14 діб у санаторії у Нових Санжарах.

Місцеві жителі агресивно зустріли прибулих українців і атакували автобуси з людьми – закидали камінням. Подія набула широкого розголосу в Україні і світі, можливо саме тому українці, не хочуть повертатися додому?

annashchesna

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

1 тиждень ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 тиждень ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 місяці ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 місяці ago