Стала відома особа загиблої жінки в ДТП з маршрутним таксі та автомобілем Range Rover. Нею виявилася жителька Миколаєва Сніжана Сауляк.
Джерело уточнює, що жінка загинула в свій день народження – Сніжані виповнилося 44 роки. Вона померла в приймальному покої лікарні швидкої медичної допомоги, куди її привезли у стані коми.
Повідомляється, що на перетині пр. Центрального та вул. Московської відбулось зіткнення автомобіля Range Rover, під керуванням 32-річного водія, з маршрутним таксі №89 ГАЗель Рута, за кермом якого перебував 64-річний місцевий мешканець.
Прес-служба Нацполіції пише, що водієві Range Rover слідчі вже повідомили про підозру.
“Питання про притягнення до відповідальності другого водія буде вирішуватися, коли людина зможе давати свідчення. Зараз він продовжує перебувати в неконтактному стані,” додали поліцейські.
Водієві легковика загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортом на термін до трьох років або без такого.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…