Categories: АТОПодії

Учасники АТО та їхні діти можуть отримати вищу освіту безкоштовно та ще й дистанційно (фото)

Національний університет водного господарства та природокористування, що розташований у Рівному, пропонує учасникам АТО/ООС та їхнім дітям безкоштовно та дистанційно отримати вищу освіту. Про це днями розповідали представники вишу у 2-й Галицькій бригаді Національної гвардії України. Серед присутніх були військовослужбовці за контрактом та офіцери.

– У 2019 році до нашого закладу вступило 327 учасників АТО/ООС і ми цим дуже пишаємось. Ми створили усі комфортні умови для навчання тих, хто захищає нашу країну. Головна «фішка» – це те, що людина може отримати вищу освіту (або другу вищу) дистанційно, спілкуючись з викладачами по інтернету. Студенти можуть отримати усі необхідні матеріали на сайті університету, – розповів працівник центру супроводу навчання військових Юрій Демянчук.

Університет пропонує безліч спеціальностей: від педагогічних наук, економіки, психології, теплоенергетики до транспортних технологій.

Серед присутніх з’явились бажаючі отримати вищу освіту та подали заяву на вступ. Більшість з них – офіцери, які хочуть удосконалити знання у військовій діяльності.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago