На Рівненщині відчайдушні батьки заборонили сотням дітей ходити до школи

У селі Вири на Рівненщині батьки не пустили 600 дітей до школи і влаштували мітинг, тому що учні займаються в три зміни, а нову будівлю чиновники обіцяють вже вісім років.

Наразі школярі навчаються в будинку, призначеному для 200 дітей. Вчителі також втомилися чекати на нову будівлю. За їх словами, місце для занять шукають по всьому селу: у музеї, будинку культури, сільській раді.

Директорка школи Олена Вознюк розповіла, що в навчальному закладі працює 50 вчителів, які проводять на роботі по 12 годин на день. Остання зміна навчання закінчується увечері. Проте тоді діти вже майже не сприймають матеріал.

Заступник голови Рівненської обладміністрації Сергій Подолін заявив, що для будівництва школи потрібно 137 мільйонів гривень. Сподіваються підтримки від держави.

“Ми плануємо розпочати підготовчі роботи в кінці цього року, готовий фінансувати й місцевий бюджет, а основне будівництво – з 2021 року, з весни”, – заявив Подолін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Жителі села не повірили черговим обіцянкам чиновників, тому пригрозили перекрити трасу, якщо їх не почують.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago