Тепер українці з-поміж 45 пасажирів рейсу поміщені під двотижневийкарантин у Молдові.Сама хвора у стабільно-важкому стані.
Пасажирів, які летіли разом з інфікованою коронавірусом жінкою, помістили на 14-денний карантин. Про це повідомляє Newsmaker у неділю, 8 березня.
Зазначається, що 45 осіб, серед яких є українці, проведуть два тижні під домашнім карантином. При цьому їм обмежать виїзд за межі Молдови.
МОЗ Молдови повідомило, що стан жінки, у якої був виявлений коронавірус, стабільно важкий. Жінка ще 29 лютого звернулася в Італії в лікарню з високою температурою. 4 березня її стан погіршився.
“Через кілька днів вона, незважаючи на поганий стан здоров’я, покинула лікарню і взяла квиток на літак у Молдову. При цьому жінка не повідомила про свій стан ані прикордонникам, ані бортпровідникам”, – заявив глава відомства Віоріка Думбревяну.
Нагадаємо, що в Європі вже більше 9 тисяч хворих на коронавірус. Майже дві третини інфікованих знаходяться в Італії. За нею йдуть Німеччина і Франція – там більше 700 зафіксованих випадків.
Також повідомлялося, що коронавірус уперше зафіксували в Молдові. Інфекцію виявили в Кишиневі у 48-річної жінки, яка повернулася в країну з Італії. Її госпіталізували у важкому стані.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…