В Одесі на вулиці Іцхака Рабіна в Малиновському районі міста мати виштовхнула свою 7-річну дочку з вікна на п’ятому поверсі.
Після цього 49-річна жінка вистрибнула з вікна і сама. Обидві постраждалих живі, повідомили в поліції, додавши, що про подію їм розповіли перехожі.
Як з’ясувалося, мати і донька живуть в цьому будинку. З важкими травмами їх забрала “швидка”. Але поспілкуватися з правоохоронцями змогла тільки дівчинка: вона і розповіла, що мати виштовхнула її з вікна, після чого викинулася сама. Опитати жінку поки неможливо, зазначили в поліції, пославшись на те, що потерпіла без свідомості.
“За попередньою інформацією, жінка перебуває на обліку у психіатра”, – уточнили правоохоронці.
На даний момент поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 КК України “замах на вбивство”. Обставини події будуть встановлені слідством.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…