facebook

Навчальний рік у школах завершиться 1 липня: МОН

Навчальний рік завершиться згідно з законодавством 1 липня для всіх учнів, окрім випускників 11 класу.Про це на брифінгу сказала в. о. міністра освіти та науки Любомира Мандзій, повідомляє МОН.

“МОН розробило кілька сценаріїв які можливі на сьогоднішній день, зважаючи на ситуацію, яка виникла з коронавірусом. Ми можемо говорити про те, що можуть бути різні варіанти: в одному випадку ми очікуємо, що карантин в Україні закінчиться 24 квітня, але розуміємо що може бути по різному. Відповідно до закону про освіту і про повну загальну середню освіту навчальний рік в Україні закінчується 1 липня.

Якщо буде можливість продовжити навчання в школах в цьому навчальному році то в травні і червні ми повернемося за шкільні парти, знайдемо можливість опрацювати той матеріал, який зараз даємо дистанційно…Ми можемо говорити про те, що навчальний рік в Україні закінчиться, так як це передбачено чинним законодавством — 1 липня, окрім випускників 11 класу”, – сказала Мандзій.

До закінчення карантину навчання здійснюється дистанційно. Також Мандзій наголосила, що структура навчального року зберігається, і якщо цього тижня в школі передбачені канікули, то варто обмежити проведення дистанційних занять.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...