Кабінет міністрів України очікує падіння ВВП, зростання безробіття і девальвації гривні. Про це йдеться в законопроекті про зміни держбюджету на 2020 рік, опублікованому на сайті українського парламенту.
Згідно з документом, уряд очікує падіння ВВП на 3,9%. Відзначимо, до кризи планувалося, що економіка виросте на 3,7%.
Рівень безробіття складе 9,4% проти прогнозованого 8,1%, а падіння реальної заробітної плати складе 0,3%.
Прогнозний курс валюти на рік встановлений на рівні 29,5 грн / дол. Попередній прогноз становив 27 грн / дол.
Крім того, інфляція тимчасово прискориться до 8,7%, але вже в наступному році повинна повернутися до планованих 5%. У той же час вже в другій половині 2020 року Кабмін очікує відновлення економічного зростання і його прискорення в наступні роки.
Серед основних причин для оптимізму – високий попит на товари українського агропромислового комплексу, зниження цін на імпортні енергетичні товари і більш стійка банківська система в порівнянні з попередніми кризами.
Варто відзначити, що коронавірус вже вплинув на ВВП України. Валовий внутрішній продукт України в січні 2020 року скоротився на 0,5%, що сталося вперше з 2016 року.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…