По США вдарили потужні торнадо: є жертви
В американських штатах на південному сході країни пронеслася серія потужних торнадо, в результаті яких відбулися серйозні руйнування і загинули щонайменше шестеро осіб. Про це повідомляє CNN.
Перший удар стихії припав на Міссісіпі і Луїзіану. Значної шкоди завдано округам Ковінгтон, Сосо і Джонс. Зокрема в департаменті з надзвичайних ситуацій останнього кажуть, що точну кількість загиблих і поранених поки не встановлено. Стихія зруйнувала будинки і пошкодила автомобілі.
Станом на 21:30 за місцевим часом в Луїзіані і Міссісіпі було зафіксовано понад 25 торнадо, найсильніші з яких досягали швидкості 320 км/год. Ще один зафіксували в штаті Техас – смерч пронісся за 50 кілометрів від Остіна. У Джорджії, Алабамі, Теннессі спостерігалася штормова погода.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…