Пожовтіле листя має ряд причин: не вистачає для розвитку поживних речовин, недостатній обмін кисню в кореневій системі, мало теплих та сонячних днів.
Коли на протязі деякого часу тримається холодна погода, а земля має низьку температуру, то рослини можуть страждати від нездатності засвоювати з ґрунту поживні речовини. Всі підгодівлі, які вносились заздалегідь, були розмиті дощем та снігом.
Що ж потрібно робити, щоб листя часнику не жовтіло:
-Проведіть неглибоке розпушування міжряддя та поміж стеблами часнику в рядку.
-Для проведення екстреного підживлення, згодяться невеликі дози мінеральних добрив: аміачної селітри та сечовини, розчиніть по 1 ст. л. на 10 літрів води та полийте часник по листу.
-Настоямиз коров’яком, пташиним послідом та іншою органікою, також можна підживити часник. Після цього настою, рослини швидко відновлять зелений колір листя.
-Друге підживлення проведіть через 10 днів. Складатись воно повинно з повного мінерального добрива із додаванням мікроелементів. Це можуть бути добрива, які добре розчиняються в воді. Їх використовуйте у суху погоду, а коли стоїть дощова погода, застосуйте гранульоване добриво.
За кожним кореневим підживленням не забувайте, обов’язково, розпушувати землю.
І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…
В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…
В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…
Микола до того, як стати військовим, працював на шахті в Лисичанську. Він активно допомагав нашим…
Капітан Юрій Марченко добровільно призвався до ТЦК, потім у складі стрілецького батальйону воював на авдіївському…
Погода в Україні завтра, 5 листопада, буде подекуди вітряною та морозною. Опадів через вплив антициклону…