facebook

Коли в морозильнику мало місця — найзручніші способи заморожування ягід

Зекономлять місце в морозильнику і збережуть смакові властивості ягід, найкращі способи заморожування.

Велика кількість свіжих фруктів і ягід у літній період дає багато можливостей підготуватися до зими. Найпростіший спосіб заморозити ягоди на зиму, помістивши їх у контейнер. Однак, це не найкращий варіант, оскільки так втрачаються їхні смакові властивості. Пропонуємо спробувати два перевірених методи, які описує портал “Со вкусом”.

Вам знадобиться:

ягоди за смаком

блендер

форма для льоду або цукерок

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

zip-пакет

Добре помийте ягоди і обсушіть їх. Видаліть всі листочки. Далі подрібніть полуницю за допомогою блендера. У результаті повинно вийти пюре. Розлийте отриману масу по формах. Можна використовувати пластикову форму для льоду або силіконову форму для цукерок. Помістіть форму в морозилку. Коли пюре застигне, можете перекласти заготовки у звичайний пакет або контейнер.

Спосіб 2

Зробіть ягідне пюре способом, який ми описували вище. Перекладіть масу в великий zip-пакет. Розподіліть пюре тонким шаром по всьому пакету. Акуратно видаліть зайве повітря з пакету і щільно закрийте його. Покладіть пакет з пюре на дошку і перенесіть його в морозилку. Щоб лист замороженої ягоди вийшов рівним, заморожуйте продукт просто на дошці. Пакети пізніше можна поскладати шарами.

Взимку таке ягідне пюре можна додавати у смузі, випічку, соуси та інші страви. 1-й метод хороший, якщо вам потрібно зважити конкретну кількість ягід, а 2-й зручний, коли в морозилці небагато місця.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...