facebook

У Запоріжжі гримить скандал у справі смерті дитини в нелегальному садку – “Вихователька хвора”

Новий скандал у справі смерті дитини.

Стали відомі нові подробиці у справі проти виховательки дитячого садка в Запоріжжі, з-за якої померла однорічна дівчинка. Адвокат всіма силами намагається її виправдати.

Таким чином, повідомляється, що Павло Будилка, адвокат Ірини Суханової, яку підозрюють у смерті дитини, натякнув на те, що громадськість у суді під час обрання міри припинення для його клієнтки, була куплена, як масовка.

Потім, в коментарях він написав, що на черговому засіданні, яке пройшло не так давно, вже нікого не було, і заявив, що мабуть бюджет на масовку закінчився. Тобто, натякаючи на те, що батьки померлої дівчинки спеціально платили людям, щоб вони ополчилися проти жінки, яка є можливою вбивцею.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Адвокат виховательки із Запоріжжя звинуватив батьків у купівлі масовки.

Цікаво, ким же на думку Будилки була проплачена акція? Шкода коментарі потім прикрили, так можна було б поцікавитися.

Адвокат виховательки із Запоріжжя звинуватив батьків у купівлі масовки, фото: скріншот

До речі, апеляційний суд незважаючи на доводи в стилі «у неї дочка неповнолітня» і «доказів у нас немає, але вона хворіє» залишив рішення про арешт в силі.

Нагадаємо, що нелегальний дитячий садок працював у Запоріжжі кілька років. Батьки загиблої Олесі привели її туди перший раз, і от, через годину їм надійшов дзвінок, що дитина померла. Їй було трохи більше року.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...