У Закарпатській області новонародженому хлопчину дали ім’я Зеленський.
південно-західне міжрегіональне управління Мін’юсту у Facebook
Дослівно: “Батьки також надавали перевагу рідковживаним іменам. Серед хлопчиків – Дем’ян, Леонард, Ян, Самеуль, Себастіан, Жан, Прокоп, Вогнедар, Зеленський.
Серед дівчаток – Аліса, Олівія, Еліна, Маргарита, Еліф, Амелія, Ванесса, Глорія”.
Деталі: Найпоширенішими іменами, якими називали ужгородці хлопчиків у 2020 році стали: Матвій, Олександр, Максим, Давид, Богдан, Даніїл, Ярослав.
Найпоширеніші жіночі імена: Анна, Софія, Поліна, Юлія, Єва, Ніколь.
Загалом протягом 5 місяців 2020 року відділи ДРАЦС Закарпатської області зареєстрували 5 398 новонароджених.
Довідка. Українці віком від 16 років можуть самостійно змінити ім’я чи прізвище на бажане. 14-річним дозволено законом зробити це за згодою обох або одного з батьків. При подачі заяви про зміну імені особі, яка досягла 16-річчя, треба пред’явити паспорт або свідоцтво про народження.
Віднедавна в Україні дозволили змінювати і по-батькові.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…