Categories: Цікаво

Як з користю проводити час в дорозі: 7 порад

Постійна нестача часу змушує нас використовувати кожну вільну хвилину з користю. Тож сьогодні пропонуємо вам кілька порад, як не гаяти час в дорозі.

Відправляючись в поїздку, кожному здається, що у нього буде вдосталь часу, щоб попрацювати. Однак проблема полягає в тому, що процес добирання до місця призначення — не найкращі умови для роботи.

Щоб з користю провести час протягом подорожі, ви повинні створити свій власний простір і знайти свою зону посеред хаосу.

Відволікає плач дітей? Увімкніть музику в плеєрі. Втомились? Випийте кави. Рейс затримується? Знайдіть розетку та підключіть ноутбук.  І в будь-якому випадку пам’ятайте, правильна налаштованість — половина битви.

1. Доцільно використовуйте кожен момент

Можливо, ви і не зможете виконати велику частину запланованої роботи, але, наприклад, якщо ваш рейс затримується, ви можете відповісти на електронні листи чи прочитати важливу статтю. Для кожного вільного моменту можна знайти невеличке завдання.

2. Плануйте заздалегідь

Нема нічого гіршого, аніж усвідомлення, що ви забули завантажити необхідний документ на ноутбук чи не зарядили його.

Ваша продуктивність в дорозі залежить від вміння планувати. Це може здаватись дрібницею, але саме вона допоможе вам досягнути  успіху в кінцевому результаті.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

3. Присвятіть себе роботі

Інколи зосередитись на чомусь конкретному дуже важко. Особливо, коли навколо шум та гамір, які постійно відволікають. Але насправді відволікання — це лише перших 5-10 хвилин. Якщо протягом них ви зможете налаштуватись на робочий процес, то відшукаєте власну зону комфорту. Ви навіть не зауважите, що поруч з вами сидить дитина і проливає на себе лимонад.

4. Знаходьте переваги в незручностях

Здавалось би, що нема нічого гіршого, аніж незручність. Однак і в цьому можна побачити “+”. От, наприклад, для чого мучитись через слабкий інтернет, чекаючи, як одна сторінка буде завантажуватись 20 хвилин, якщо цей час можна використати на те, що принесе більшу користь?!

5. Пристосовуйтесь до типу поїздки

Уявімо, що ви знаходитесь за кермом автомобіля. Зрозуміло, що в такому випадку ви не зможете працювати. Однак ви можете запланувати ряд телефонних дзвінків. Адже вам так чи інакше доведеться їх зробити.

6. Якщо ви не можете працювати, вчіться

Продуктивність не завжди означає “виконати все заплановане”. Тут мова також іде про навчання. Ви можете взяти в поїзду декілька книг чи завантажити подкасти, інформація з яких знадобиться вам в роботі.

7. Навчіться розуміти, коли настав момент вигорання

І на кінець, ви повинні розуміти, коли настає момент для сну та відпочинку. Ви будете по-справжньому продуктивні лише в тому випадку, якщо добре пізнаєте себе. Ви повинні відчувати момент, коли варто загальмувати і зупинитись.

Можливо, після кількох годин в дорозі перше, чого ви потребуватимете, це відпочинок. Тому не потрібно знущатись зі свого організму та доводити щось собі. Продуктивність — це не біг на коротку дистанцію, це марафон. Тому бережіть себе!

annashchesna

Recent Posts

Виплату пенсій закінчено – все: у Кабміні звернулися до людей з важливим попередженням

Що потрібно знати У ПФУ розповіли про фінансування пенсій за квітень У Пенсійному фонді України…

3 години ago

Сум і біль. Прикарпаття втратило на війні ще десятьох Захисників України

Героям російсько-української війни, які віддали своє життя за Батьківщину, було від 20 до 49 років.…

4 години ago

“Потужна негода суне в ці області, навіть синоптики приголомшені прогнозом”: де буде мороз у -15 градусів, дощ і снігопад?

Наближається завершення другого місяця весни. За історію спостережень синоптики фіксували у квітні навіть мороз у…

5 години ago

Тепер долари просто не купиш: оприлюднили нову процедуру для валюти

Подробиці ПриватБанк оприлюднив нову процедуру для валюти На сайті ПриватБанку з'явилась дуже цікава новинка для…

5 години ago

Нові ПДР, мобілізація, НМТ-2024, Великдень: що чекає українців у травні

Які зміни відбудуться у травні У травні 2024 запрацює новий закон щодо мобілізації військовозобов'язаних українців.…

10 години ago

Чи “злетить” курс долара до 50 після вихідних

Згідно з прогнозом МВФ, до кінця 2027 року курс може досягти 50,4 грн/дол. Курс долара…

11 години ago