facebook

Україну внесли до списку країн, яким можуть дозволити в’їзд до ЄС- EURONEWS

Бразилія, США та Росія не входять до “білого списку”.

Україну внесли до списку країн, яким від початку липня можуть дозволити в’їзд до Євросоюзу. Про це йдеться в проєкті рішення про відкриття зовнішніх кордонів ЄС.

Відповідний текст робочого документу 26 червня оприлюднило видання Euronews з посиланням на дипломатичні джерела у Брюселі.

Наразі з’явився повний список країн, які планують включити до “білого списку”, тобто – дозволити перетинати кордони ЄС. У цьому списку налічується 54 країни. Серед них – Україна.

З інших європейських країн, що не входять до ЄС, кордони можуть відкрити мешканцям Чорногорії, Андорри, Сербії, Боснії, Албанії, Грузії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щоправда, список ще не остаточно затверджений, до того ж, точаться дискусії з приводу дати відкриття кордонів ЄС. “Джерела сумніваються у відкритті кордонів вже від 1 липня та кажуть, що згода (між членами ЄС) не буде досягнута вчасно”, – йдеться у публікації.

Раніше повідомлялося, що кордони ЄС та шенгенської зони залишаться закритими для українців і після 1 липня. Станом на 24 червня, України не було в списку країн, із якими ЄС дозволить відкрити кордони.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...