facebook

На Прикарпаття насувається нова хвиля повені – українці в паніці пакують валізи

У ДСНС попередили про підйом рівня води.

В Україні продовжитися погіршення погоди і формування стоку. Про це попередили в прес-слПовідомляється, що з 25 по 28 червня в річках басейну Прип’яті очікуються підйоми рівнів води на 0,1 — 0,7 метра над рівнями 24 червня. Очікується затоплення заплав пасовищ і сіножатей поблизу смт Любешів.

25 червня продовжитися формування дощового стоку на Дністрі, Тисы та Пруті. На окремих ділянках цих річок в Чернівцях відбудеться затоплення та утримання води на заплаві.

“У випадку відновлення зливових дощів залишається ймовірність формування значного місцевого і схильного стоку, в гірських районах утворення селевих потоків, що може мати негативні наслідки”, – сказано в повідомленні.

25-26 червня, через формування повеней на річці Тиса очікується підвищення рівнів води біля міста Чоп на 1,2 – 1,7 метра.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

25 – 26 червня на Дністровському водосховищі біля села Рухотин Хотинського району Чернівецької області очікується поява повені з затопленням заплави та сільськогосподарських угідь, а також часткове затоплення інфраструктури біля річки.

27-29 червня внаслідок проходження дощового паводку на річці Дністер поблизу села Маяки очікується підйом рівнів води на 0,2-0,5 метри, в результаті чого вода може затопити заплаву. Також можливе затоплення траси Одеса – Рені, городів і господарських об’єктів у селі Яськи та місті Біляївка Одеської області.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...