Українці назвали політика з найвищим рівнем довіри- опитування
Політиком, якому найбліьше довіряють, продовжує залишатися Президент Володимир Зеленський. Йому довіряють 44% українців.
Про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова з 3 по 9 липня, повідомляє УНІАН.
«Зеленський лишається політиком з найвищим рівнем довіри (44%), однак не довіряє йому 49%, що робить баланс довіри та недовіри негативним», – пояснюють соціологи.
Водночас, голові парламенту Дмитру Разумкову довіряють 39% опитаних, не довіряють – 45%.
За даними опитування, довіра до інших представників влади є значно нижчою.
Так, прем’єр-міністру України Денису Шмигалю довіряють 14%, а не довіряють – 62%; міністру внутрішніх справ Арсену Авакову – відповідно 18% і 70%, голові Офісу президента Андрію Єрмаку – відповідно 9% та 48% тощо.
«Баланс довіри та недовіри є негативним та перевищує 40% також і для опозиційних політиків – Святослава Вакарчука, Юлії Тимошенко, Петра Порошенка, Віктора Медведчука та Юрія Бойка», – йдеться в результатах дослідження.
Крім того, дані опитування свідчать, що 40,5% громадян погоджуються з тим, що «президент Зеленський є чесною і порядною людиною, але про більшість членів його політичної команди цього не можна сказати».
«9% схиляються до відповіді про чесність та порядність і президента, і його політичної команди, а 33% дотримуються думки, що ні президент, ні більшість членів його політичної команди не є чесними і порядними людьми», – сказано в опитуванні.
В повідомленні також зазачається, що опитування спільно проводили Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва та соціологічна служба Центру Разумкова з 3 по 9 липня методом інтерв’ю «face-to-face» за місцем проживання респондентів. Загалом було опитано 2022 респонденти в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.
Шукайте деталі в групі Facebook