facebook

У селищі Криму ввели режим НС через дефіцит води

Без водопостачання опинилися близько 500 абонентів, яким зараз підвозять воду чотири рази на день.

Жителі села Мирне Сімферопольського району Криму залишилися без централізованого водопостачання через виснаження свердловини, через що введений режим надзвичайної ситуації. Про це повідомила 4 серпня голова Мирнівської сільської ради Наталія Лапшина, пише Інтерфакс.

“Режим НС введено в одному районі, який підходить до однієї свердловини”, – сказала вона.

Керівник МБЗ Мирне Євгенія Гудима уточнила агентству, що дефіцит склався через природні умови: так як не було дощів, свердловина обміліла. Обмеження водопостачання торкнулося близько 500 абонентів, їм підвозять воду чотири рази на день.

Для вирішення проблеми вирішено побудувати водовід довжиною 1,2 тисячі метрів. На це виділено понад 700 тисяч рублів, додала Гудима. Роботи планується закінчити 15 серпня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Раніше глава Криму Сергій Аксьонов назвав поточний рік одним з найбільш посушливих для півострова за 150 років. На 1 червня рівень наповнення водосховищ природного стоку виявився в 2,3 разу нижчим, ніж до літа минулого року. Найбільш напружена ситуація через відсутність опадів склалася в Сімферополі. Влада кримської столиці на випадок “особливої ​​необхідності” розробила графік подачі води населенню, який поки не введений.

До анексії Криму з боку Росії близько 85% потреб місцевих жителів у прісній воді забезпечував Північно-Кримський канал, що йде від Дніпра. Після референдуму Україна його перекрила.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський не підтримує ідею відновлення водопостачання з материкової України в окупований Росією Крим.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...