facebook

Жінка кричала, що не ввійде у воду, де купається собака. Через кілька хвилин сталося ДЕЩО!

Ця історія сталася на одному з пляжів Італії, куди офіційно дозволено приходити з тваринами (у багатьох країнах купання собак дозволено тільки в спеціально відведених для цього місцях). Лакі прийшов на пляж зі своєю господинею Анною-Марією щоб добре відпочити та покупатись.

1-jenshina-krichala

 

Лакі — 3-річний красень-лабрадор, який до цього пройшов спеціальний курс порятунку на воді: відомо, що лабрадори дуже люблять воду і завдяки своєму миролюбному характеру та любові до людей — відмінно виконують обов’язки рятувальників.

2-jenshina-krichala

Лакі і господиня пішли купатися, але, граючись у воді, випадково запливли за офіційно дозволену для купання тварин територію. Їх побачила жінка, яка в цей час збиралася скупатися в морі. Вона підняла крик, лаючись що собаки розносять заразу і ні вона, ні її 7-річна донька не будуть купатися там, де купаються собаки. Анна-Марія кілька разів вибачилася й поспішно вийшла з води, ведучи за собою Лакі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

3-jenshina-krichala

Буквально через кілька хвилин донька цієї жінки увійшла у воду і поплив від берега. В той час як її мати розмовляла з кимось, велика хвиля накрила дівчинку з головою й та почала тонути. Найнебезпечнішим було те, що ніхто на пляжі цього просто не помітив. Ніхто, крім Лакі, який миттю кинувся у бік моря, підхопив дитину й потягнув до берега.

4-jenshina-krichala

Дівчинка дуже злякалася та наковталася води, але в цілому відбулася легким переляком, передає джерело. Через деякий час її мати, яка кричала на господиню з собакою, підійшла до них, щиро подякувала і вибачилася.

Я думаю, з тих пір ця жінка, завдяки Лакі, буде дивитися на собак зовсім іншими очима.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...