Сьогодні, 22 серпня, поблизу Мар’їнки на Донеччині зафіксовано з боку збройних формувань Російської Федерації один постріл із ручного протитанкового гранатомета.
Сьогодні, 22 серпня, поблизу Мар’їнки на Донеччині зафіксовано з боку збройних формувань Російської Федерації один постріл із ручного протитанкового гранатомета.
Про це повідомив на брифінгу речник Міноборони Максим Праута, передає Укрінформ.
“Наші захисники Мар’їнки у ранковий час зафіксували один постріл з ручного протитанкового гранатомета, який противник здійснив з боку окупованого Трудівського”, – зазначив він.
Військовослужбовці Збройних Сил України на це порушення режиму припинення вогню збройними формуваннями Російської Федерації зброю у відповідь не застосовували.
Водноча, як наголосив Праута, від початку поточної доби до опівдня на переважній більшості ділянок відповідальності українських підрозділів режим тиші було дотримано.
“Українські воїни, гідно виконуючи завдання за призначенням в районі проведення операції Об’єднаних сил, продовжують дотримуватися домовленостей, досягнутих в рамках Тристоронньої контактної групи. З боку збройних формувань Російської Федерації 21 серпня також не було обліковано порушень повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Таким чином, по усій лінії зіткнення минулої доби зберігалася тиша”, – відмітив він.
Як зазначається, бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил як минулої, так і поточної доби не було.
Як повідомляв Укрінформ, на Донбасі з опівночі 27 липня встановлений режим повного і всеосяжного припинення вогню.
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…