facebook

Магнітна буря вдарить двічі до кінця лютого: найнебезпечніші дні

Магнітні бурі накриють Землю в останній тиждень лютого. Вони будуть затяжними та сильними, а значить зможуть доставити неприємності багатьом людям на планеті.

Які дні стануть небезпечними і як допомогти організму впоратися з впливом магнітних бур – читайте в матеріалі нижче.

Дати магнітних бур
За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, погіршення геомагнітної обстановки почнеться у вівторок, 22 лютого. Хвилі будуть не дуже сильними й досягнуть 4 рівня.

На середу, 23 лютого, фахівці прогнозують пік магнітних бур, ситуація погіршиться до червоного рівня, G1. А це означає, що проблеми із самопочуттям можуть виникнути у багатьох людей. І є ризик, що будуть перебої в роботі техніки та зв’язку.

24 лютого магнітна буря піде на спад, але весь день очікується її вплив на Землю. У стабільний стан магнітосфера повернеться тільки до 25 лютого.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Далі мешканці землі матимуть перепочинок до 3-4 березня. Очікується, що на початку березня відбудеться ще одна затяжна і сильна магнітна буря.

Які симптоми викликає магнітна буря
У дні магнітних бур на погіршення самопочуття скаржаться навіть найздоровіші люди. Можливі головні болі, зниження сил і концентрації, дратівливість і агресивність. Найсильніше погіршення самопочуття відчувають люди з хронічними захворюваннями та літні.

Основні симптоми

Головний біль
Запаморочення
Сонливість
Безсоння
Туман в голові
Перепад тиску
Порушення серцевого ритму
Сильна втома і швидка стомлюваність
Апатія, депресивний стан
Зниження концентрації, проблеми з пам’яттю
Втрата апетиту і нудота
Дратівливість, підвищена емоційність
Агресивність і відчуття напруги
Загострення хронічних захворювань
Ломота в кістках, суглобах, біль в місцях старих переломів і вивихів
Як допомогти організму в дні магнітних бур
У такі дні лікарі рекомендують дотримуватися чіткого режиму дня і повноцінно висипатися (від 7 до 9 годин вночі).

Варто обмежити фізичне і психоемоційне навантаження. Інтенсивні заняття спортом краще скоротити або замінити їх плаванням, прогулянками на свіжому повітрі або невеликий пробіжкою.

Вранці варто прийняти контрастний душ – він допоможе підбадьоритися, ввечері – розслаблюючу ванну. Вона допоможе швидше заснути.

Днем потрібно обов’язково вибратися на свіже повітря. В їжі уникати жирної та важкої їжі, від алкоголю відмовитися, а кількість кави – знизити.

Не варто з’ясовувати стосунки, вплутуватися в конфлікти, стресів краще уникати. Тривалі поїздки краще перенести на інший день.

Людям з хронічними захворюваннями потрібно більше відпочивати, менше нервувати та тримати під руками необхідні ліки.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...