facebook

На Землю насуваються потужні магнітні бурі: Названо найбільш небезпечні дати у грудні

Найближчими днями сплески геомагнітної активності не спостерігатимуться, але у другій половині місяця метеозалежним людям варто поберегтися.

Найбільшою проблемою для всіх метеозалежних людей на планеті у грудні поточного року стануть магнітні бурі. За даними Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, подекуди спалахи будуть настільки сильними, що погіршення самопочуття відчують навіть ті, хто не схильний реагувати на магнітні коливання.

Зокрема, найбільші сплески геомагнітної активності прогнозуються у другій половині місяця: 18 грудня магнітосфера буде досить напружена, очікується буря класу G1 (слабка), а вже на наступний день, 19 грудня – класу G2 (середня).

Водночас експерти запевняють, що найближчими днями сплески геомагнітної активності не спостерігатимуться.

Втім, варто пам’ятати, що самопочуття у метеочутливих людей погіршується не лише безпосередньо у дні високої сонячної активності, але й напередодні, та тримається ще кілька днів опісля.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Серед симптомів, які можуть з’явитися: мігрень, дратівливість, прояви агресії. Працездатність і концентрація уваги почнуть падати. Також можливі проблеми зі сном, а вранці – занепад сил, апатія. Іноді стрибки тиску та загострення хронічних захворювань.

Що потрібно для зниження впливу магнітної бурі:

вибратися ввечері на прогулянку на свіжому повітрі;

добре провітрити спальню перед сном;

з раціону виключити каву, алкоголь, жирну і гостру їжу;

ввечері або вранці варто випити трав’яний чай, морс або компот;

фізичне навантаження варто обмежити;

по можливості уникати стресів;

на ніч можна зробити розслабляючу ванну.

Людям із хронічними захворюваннями також рекомендується не перевтомлюватися, а під рукою тримати необхідні ліки та пляшку зі звичайною водою.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...