facebook

“Зроби зарплати як у Європі, а потім тарифи піднімай”, – українці відповіли Зеленському на його заяву про ціни на газ

Українців обурила заява президента Володимира Зеленського про те, що влада “не може дозволити зростання цін” на газ, та анонс нового й “справедливого” рішення щодо тарифів.

Вони залишили численні коментарі під новиною, оприлюдненою OBOZREVATEL у соцмережі.

Очільник держави сказав, що блакитне паливо дорожчає в Європі, тож це призводить до зростання цін в Україні, проте пересічні громадяни з ним не погодилися. “Миру мир, солдату – дембель, кожному мужику по дві баби, кожній жінці по мужику. Ось приблизно так перекладається ця заява.

Так, і ще вода мокра”, – написав Іван Маляр. “Те, що він “заявляє, анонсує, доручає” – це все до ліхтаря… Але всім усе ясно, що від самого початку цей, прости господи, “актор” дуже погано відіграє цю роль. Нічого воно не вирішує, він просто аватар у чиїхось руках”, – заявив Дмитро Родак.

“Як вони гарно вміють шити народ у дурні. Просто майстри найвищого ґатунку”, – висловила власну думку Марла Фріксен. “Для початку, владо, підніміть українцям європейські зарплати та пенсії, а потім женіться за цінами європейськими”, – упевнений Вася Цанько.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Напишіть, у якій країні за транспортування газу по своїх трубах платять гроші”, – заявила Наталія Варварук. “А ви на зарплати та пенсії дивитеся європейські? Ні зарплати, ні роботи, лише драконівські побори. А вони ще добрі… не допустять… ніби без їхнього відома відбувається підвищення…” – написала Оксана Грабарська. “Спочатку підвищили, спихнули все на [Петра] Порошенка, тепер Зе каже знизити, тільки от забуває сказати, що вже майже два роки як Порошенко не президент”, – висловився Степан Шевчук.

“А ти що, не знав, що робиться в державі? Тоді який із тебе президент…” – вважає Микола Зеленський. “Черговий лохотрон, щоб заспокоїлися. Знову “зберемося”, знов “подумаємо”. Як завжди”, – сказав Фелікс Шевченко.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...