facebook

«Це спроба покрити борг за рахунок народу»: експерт зробив гучну заяву про тарифи на газ

Доктор економічних наук та професор Олег Кузьмін розповів, чому в січні 2021-го року в Україні зросли ціни на газ та електроенергію. Про це він розказав у коментарі для ІА «Вголос».

«Вся справа у тому, що «Нафтогаз» має величезні борги, як і багато енергетичних організацій. Це підняття тарифів – це спроба покрити ці заборгованості за рахунок народу. Ясна річ, це неправильно», – пояснив Олег Кузьмін.

«Друга тенденція, яка при цьому відстежується, полягає у тому, що нас намагаються максимально наблизити до європейських цін. Оскільки ми ідемо в Європу, асоціація підписана, значить ми маємо максимально до неї наблизитись. Але при цьому влада забуває про доходи населення, розміри заробітних плат і пенсій. Якщо ми маємо всі ціни і тарифи наблизити до європейських, то треба і вартість робочої сили наблизити до відповідних стандартів», – додав професор. «На жаль, маємо таке протиріччя. Фактично, ситуація склалась так, що люди просто не зможуть заплатити за газ і світло. Не всі, звісно ж, але така частина народу буде», – підсумував він.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...