facebook

Локдаун закінчується: що чекає на українців після січневого суворого карантину

Адаптивний карантин в Україні планують подовжити до кінця березня.

У понеділок, 25 січня, від початку доби закінчується термін дії жорсткого карантину, який ввели в Україні від 8 січня. Знову почнуть працювати непродовольчі магазини, кафе, ресторани, торгово-розважальні центри, але з карантинними обмеженнями. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль уже запевнив, що подовження локдауну не буде. Проте це не значить, що будуть скасовані усі заборони й обмеження. Які заборони та обмеження чекають на українців після січневого локдауну — читайте у матеріалі ТСН.ua.

Від 25 січня Україна повертається до “помаранчевого” рівня. Адаптивний карантин, за словами прем’єра, планують подовжити до 31 березня. Що заборонено в “помаранчевій” зоні: –самовільне залишення місця самоізоляції, обсервації; -перебування у громадському транспорті та приміщеннях без засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів); -проведення концертів, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів із більш ніж 20 учасниками; -відвідування спортзалів, які не можуть дотримуватися обмежень — одна людина на 20 кв. м; -робота всіх закладів розміщення, окрім готелів -планові госпіталізації у медзакладах; -дискотеки та нічні клуби.

Що дозволено в “помаранчевій” зоні: -заклади громадського харчування працюватимуть, якщо заповнюваність становитиме менш як 50% посадкових місць; -перевезення в громадському транспорті у разі заповненості не більш ніж 50% місць для сидіння; -робота музеїв, бібліотек, фітнес-центрів, якщо кількість відвідувачів не перевищує одну людину на 20 квадратних метрів. -спортивні заходи, а також матчі ігрових видів спорту професійних клубів без глядачів, зі щоденним контролем здоров’я учасників; -знову почнуть працювати магазини непродовольчих товарів, кафе, ресторани, роботу яких обмежували під час локдауну.

Що буде зі школами та дитсадками “Помаранчева” зона карантину дозволяє проведення навчального процесу в загальноосвітніх школах у групах понад 20 осіб. Навчання може тривати, якщо на самоізоляції є близько 50% групи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Своєю чергою міністр освіти та науки Сергій Шкарлет заявив, що учні 9 та 11 класів зможуть повернутися до повноцінного навчання у школах після локдауну.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...