facebook

“Мішки із прусаками ворушаться!” Сусідка розказала про квартиру в Харкові, де дітей годували собаками. Ексклюзивні фото

Сусідка мешканців захаращеної квартири в Харкові, де проживало троє малолітніх дітей, поскаржилася на антисанітарію в цій оселі, яка почала заважати іншим мешканцям під’їзду.

В ексклюзивному коментарі кореспонденту OBOZREVATEL жінка також розповіла, що соціальні працівники про все знали, але не вживали ніяких заходів. За словами пенсіонерки, непридатні до життя умови у згаданій квартирі є вже близько десяти років.

“Як ви думаєте – мені заважає чи ні? Якщо тут рухаються мішки із прусаками! Ви зайдіть туди й подивіться. Питайте в соцпрацівників. Скільки до них зверталися – та вони ср*ти хотіли. Вони тільки отримують гроші. Все. Це нікому не треба”, – обурилася сусідка скандальної родини.

Вона додала, що відповідним службам неодноразово повідомляли про те, що в квартирі є троє голодних дітей. Однак все, що купили малюкам, – це напій “Тархун” та печиво.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я наїхала, кажу: “Привезіть їм картоплі, нормальної їжі”. Ви думаєте, соцпрацівник там був хоч один? Мені хочеться, щоб в них те саме було в офісі, що у нас тут на верху. І ми залишаємося з цим. Мене хвилюють прусаки, які не просто лізуть – пруть! Він (комунальник. – Ред.) прийшов робити дезінфекцію. Де він прийшов робити дезінфекцію? Тут, де вони поздихають самі, бо тут холодно і нема нічого? Чи там, де діти? Все печально”, – стверджує жінка.

“Вона спить добре, соцпрацівниця?! А вони ходять, збирають і несуть все, що можна принести, сюди. Вони заливали 150 разів!” – поділилася криком душі пенсіонерка.

Згодом стало відомо, що через жахливі умови проживання дітей в будинку на вулиці Римарській прокуратура розпочала кримінальне провадження.

Зокрема, воно стосується неналежного виконання обов’язків посадовими особами, які мають займатися захистом прав дітей. Крім того, буде вивчено питання злісного невиконання обов’язків матір’ю.

У повідомленні пресслужби Харківської обласної прокуратури запевнили, що діти зі згаданої квартири були доправлені до Харківської міської дитячої лікарні. Стан їхнього здоров’я – задовільний.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у середмісті Харкова знайшли квартиру, завалену мотлохом та сміттям. У ній разом із мамою та бабусею проживали троє малюків, які ніколи не були на вулиці. Харчувалися діти собачим м’ясом. Тварин убивали в тій самій захаращеній оселі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...