facebook

З вагою 9 кілограмів у 15 років: горе-мати заморила голодом доньку-інваліда(ВІДЕО)

У Кривому Розі на Дніпропетровщині правоохоронці забрали в матері заморену голодом доньку-інваліда, яка в 15 років важила лише 9 кілограмів.

Передає – джерело.

Родина вже давно перебувала на обліку в соціальних служб. Дівчинка, яка хворіє на церебральний параліч, не вміє ні говорити, ні ходити й має синдром Дауна, жила у квартирі разом із 47-річною матір’ю та старшою сестрою. Як розповіли журналістам сусіди, у помешканні повна антисанітарія, довгий час тут не було світла та тепла. “Як відчинять вікно, то взагалі неможливо тут ходити. Смердить дуже сильно. У матері був співмешканець, то вони випивали, палили разом”, – розповіла сусідка Світлана Українець.

У родині ніхто не працював, усі жили за рахунок соціальних виплат із інвалідності. Соцслужба передала дівчинку лікарям, їй надали необхідну допомогу. “Наразі стан дитини задовільний, вона отримує лікування, загрози життю немає. Вона їсть самостійно, без усіляких внутрішньовенних”, – уточнив медичний директор із хірургічної допомоги лікарні № 8 Ярослав Войтенко.

У місцевій службі в справах дітей розповіли, що часто відвідували родину, змушували матір віддати доньку на реабілітацію, але та не погоджувалася. Тож згодом, оскільки ситуація не покращувалася, було вирішено подати звернення до суду, щоб забрати дитину в горе-матері, повідомив начальник служби у справах дітей Інгулецького району Сергій Совенко.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами лікарів, пацієнти з таким діагнозом, як у вилученої з родини дівчинки, потребують посиленого догляду та повноцінного харчування. Зокрема, потрібні масажі, прогулянки, лікувальна фізкультура. “За такої критично низької ваги виникають дуже глибокі, часто нездоланні проблеми й із боку шлунково-кишкового тракту, і нервової системи, ендокринної системи”, – розповіла гастроентерологиня ОКЛ ім. І. Мечникова Ольга Мосенцева. Нині родиною займається місцева прокуратура. “До Інгулецького районного суду подано позивну заяву про відібрання дитини без позбавлення батьківських прав із метою влаштування до спеціалізованого закладу”, – повідомила прокурорка Криворізької місцевої прокуратури №1 Тетяна Кондратенко.

Судове засідання у справі заплановано на наступний тиждень, у прокураторі наголосили, що за невиконання батьківських обов’язків матері дівчинки загрожує до 5 років позбавлення волі.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...