facebook

Люди задихаються, місць більше немає: курортна Коломия “палає” через коронавірус

У курортній Коломиї на Прикарпатті критична ситуація з коронавірусом.

І хоча в місті все спокійно, лікарні переповнені, доставляються резервні ліжка, а пацієнти просять допомоги у лікарів, щоб дихати.

Пише – джерело.

Про це пише ТСН. Так, вся Івано-Франківська область з 24 лютого потрапила в “червону” зону через спалах коронавірусної інфекції. У Коломиї дві лікарні працюють на прийом хворих з COVID-19, і вони вже заповнені на 100%. Хворі поступають, але ліжко-місця закінчилися.

“Наш лікувальний заклад заповнений повністю в плані госпіталізації коронавірусних хворих. Ми маємо 175 ліжок, але 181 пацієнта. Доставили шість резервних ліжок для некисневих пацієнтів. Прикарпаття палає.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Така ситуація не лише в нашому регіоні. Розгорнуті додаткові опорні лікарні, швидка з нашого району розвозить і в інші райони”, – розповідає директор коломийської центральної лікарні Віктор Бойко. У реанімації перебувають люди різного віку, в тому числі і молоді. Одній з пацієнток 23 роки, крім того, є чоловік, який в лікарні вже понад два місяці.

Нагадаємо, що на Прикарпатті встановлено мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Його розгорнули на території Богородчанської центральної лікарні в Івано-Франківській області.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...