facebook

На Вінниччині підлітки пошкодили могили на кладовищі, бо хотіли розважитися

Вчора, 2 квітня на сільському кладовищі у селі Летківка Тростянецької територіальної громади підлітки пошкодили 8 пам’ятників.
Протягом доби поліцейські встановили зловмисників. Ними виявились 14-підлітки. У такий спосіб неповнолітні вандали вирішили розважитись.

Про це повідомили у місцевій поліції.

Як розповів начальник відділення поліції №2 Гайсинського районного управління поліції Віталій Деркач, повідомлення про наругу над могилами на місцевому кладовищі надійшло до поліції від старости села. Опитавши місцевих жителів, та, провівши оперативні заходи, оперативники встановили осіб, причетних до цих злочинів. Ними виявились 14-річні підлітки. Один з них місцевий, а другий – з смт Тростяцець.

Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 297 КК України (наруга над могилою), за що передбачено покарання до 3 років позбавлення волі. Оскільки правопорушники не досягли 16-річного віку, з якого за такі злочини настає кримінальна відповідальність, після завершення досудового розслідування судом до них можуть бути застосовані примусові заходи виховного характеру.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...