Онкохворий хлопчик виготовляє свічки, щоб зібрати кошти на лікування

Вже четвертий рік 14-річний Арсен Цицик з Здолбунова, що на Рівненщині, бореться з важкою недугою. Хлопчик вирішив допомогти батькам, зібрати кошти на власне лікування.

Повідомляє ITV.

Кісти в легенях призвели до основного захворювання. По всьому тілу Арсена є маленькі мікропухлини.

“З вигляду повноцінна здорова дитина, а насправді в легенях є кісти, які спричинили основне захворювання. По всьому тілі є маленькі прищики. Кожен прищик – це маленька мікропухлина, захворювання мутувало і в кров“, – розповідає мама хлопчика Наталія.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Хлопчик вирішив допомогти батькам зібрати кошти на власне лікування, тому робить ароматизовані свічки. Свічки Арсена справді неймовірні, важко повірити, що їх робить підліток.

“Наразі знову шукаємо вихід у лікуванні, щоб припинити активне розповсюдження мікропухлинок. Пройшли велику кількість хіміотерапії. Та приймаємо таблетовану хімію. Арсену будуть капати Блазтер, кальціозамінник для заповнення дир у позвоночнику. Після чого буде проведенаоперація по взяттю біопсії з голови мікропухлинок та буде робитися ряд дороговартісних аналізів у лабораторії SSD. Після отриманих результатів будемо їхати до Києва для проходження ПЕТ КТ, тоді будемо вирішувати подальший план лікування“, – повідомила мама Наталія.

Щоб купити свічки потрібно написати мамі хлопчика у Фейсбук.

Реквізити для допомоги Арсену

Карта приват 4149 4991 4054 2174 Киричик Наталія Миколаївна

Оля

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago