Антикорупційна короткозорість Шабуніна
В Україні 1 квітня 2021 року закінчився процес атестації прокурорів в рамках реформи органів прокуратури. З наближених до прокурорських кіл джерел відомо про досить серйозні багаторівневі перевірки знань, статків та особистих якостей прокурорів, які далеко не всім вдалося гідно подолати. На тлі статків представників «прокурорського» цеху якось дивно виглядає інформаційна атака Центру протидії корупції на керівника Львівської обласної прокуратури Антона Войтенко, кандидатура якого висунута на крісло голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін звинуватив Войтенка у «плутанні в цифрах та правилах декларування».
Зокрема «головного антикорупціонера країни» обурило придбання Войтенком у жовтні 2016 року авто Toyota Corolla 2004 року випуску за 120 тис. грн, тоді як Шабунін вважає, що стартова ціна на таку машину – від 125 тис. грн. Такі думки прийшли до Шабуніна після ґрунтовних досліджень сайтів по продажу авто з пробігом… Тільки вдумайтесь – така увага до 5000 гривень у вартості задекларованого авто…. Така глибина аналізу декларацій – браво, Віталій Шабунін, аплодуємо стоячи!!!
На фото Віталій Шабунін
Взагалі то шановний антикорупціонер мав би знати, що вказані в оголошеннях суми не є остаточними і не всі авто продаються цілими і неушкодженими, без недоліків, які впливають на формування ціни. Ну, то таке… Прискіпливий антикорупційний аналіз може трохи запаморочити розум Чому б Віталію Шабуніну не проаналізувати автотранспорт інших прокурорів – чомусь здається нам що антикорупціонера чекає легкий шок – у деяких «прокуроровозах» 5000 гривень коштуватиме лише паливо в баку…. При цьому відомо, що сім’я Войтенка веде доволі скромний спосіб життя та не має у власності нерухомості: дружина з дітьми проживає у службовій квартирі в м. Житомир, а сам Антон Войтенко винаймає житло у Львові. Крім того, колишні підлеглі та колеги Антона Войтенка позитивно відгукуються про його достатньо високий рівень фахової підготовки, професіоналізм, організаторські здібності та практичний досвід роботи. Наразі не зрозуміло, хто стоїть за подібними інформаційними атаками… І на жаль, Антон Войтенко не єдиний представник з прокурорського середовища, щодо постаті якого ведеться брудна дезінформація та ще й із залученням відомих «антикорупціонерів», які самі часто-густо не можуть пояснити походження власної нерухомості. Реформи та зміни – завжди болючий процес, який потребує сил та витримки, адже без них у українського суспільства немає світлого та щасливого майбутнього. Раніше ІНФОРМАТОР писав, як Віталія Шабуніна ще у 2018 році у запідозрили дволикості.
Шукайте деталі в групі Facebook