facebook

В Україні вдарять триденні заморозки

Погода в Україні найближчими днями буде холодною, майже по всій країні очікуються заморозки. А в Карпатах випаде сніг, що сприятиме високій лавинній небезпеці.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій, пише agronews.ua.

Повідомляється, що вночі 25-27 квітня в Україні, крім південних регіонів, очікуються сильні заморозки в повітрі від 0 до -3 (II рівень небезпеки, Помаранчевий), в південних областях – заморозки на поверхні грунту від 0 до-5 (I рівень небезпеки, жовтий).

Крім того, 26 квітня у зв’язку зі снігопадами на високогір’ї Івано-Франківської області очікується значна сніголавинна небезпека (3 рівень).

Нагадаємо, раніше синоптики повідомляли, що погода почне змінюватися з приходом тепла, починаючи з наступної середи, 28 квітня. До цього часу українців чекають холод, заморозки і мокрий сніг. Нинішнє похолодання обумовлено висотним циклоном.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

При цьому очікується, що погода на Великдень і травневі свята сильно не порадує. Зокрема, на Великдень варто чекати невеликого похолодання, але опадів буде небагато. Перший тиждень травня буде досить теплим. Справжнє тепло прийде тільки до кінця травня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...