facebook

Спливло нове відео з учасницями голої зйомки в Дубаї: дівчата і організатор влаштували оргію з наркотиками. 21+

У мережі опублікували ролик, на якому видно, як організатор голої фотосесії в Дубаї Віталій Гречин розважається з моделями в ОАЕ. Так, на кадрах дівчата курили, вживали наркотики і демонстрували вульгарну поведінку.

До того ж моделі були напівроздягнені або зовсім голі. Відповідне відео розмістило видання “Страна” у своєму Telegram-каналі.

Спочатку в ролику з’явився сам організатор поїздки в Дубай Гречин, перед яким на кріслі лежала одна з моделей – без бюстгальтера і з розсунутими ногами.

Потім дівчата засвітилися в поліцейській формі, сидячи в приміщенні на дивані. Перед ними на столі був розсипаний білий порошок, ймовірно, це кокаїн.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, організатор голої фотосесії дівчат в ОАЕ, киянин Віталій Гречин зізнався, що у нього були інтимні стосунки з двома з моделей, які брали участь у скандальній зйомці. Він також додав, що це був не груповий секс.

Раніше Віталій Гречин на честь свого дня народження влаштував “БДСМ-вечірку” в Буковелі. На ній були присутні й учасниці скандальної зйомки – українки Яна та Діана.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...