facebook

Зцілючі молитви від усіх хвороб – допоможуть одужати

Життєва дорога не завжди буває легкою: труднощі, зобов’язання, фізичні слабкості – одвічні супутники людини в грішному світі. Але для людей віруючих завжди є можливість звернутися до Бога. Йому і святим читають молитви від хвороб.

Просити можна не тільки за себе, але також за найдорожчих людей. Все, що є в цьому світі, підкоряється волі Творця всесвіту. Є чимало випадків, коли безнадійні пацієнти вставали з ліжка. Господь створював закони буття, Він же може їх змінювати по Своєму волевиявленню – все дається по вірі.

Як отримати результат від молитви?

У православній традиції буквально тисячі святих. Заглядаючи щодня в церковний календар, можна побачити там десятки імен. Тому іноді складно зрозуміти, кому ж слід молитися в тій чи іншій ситуації. За великим рахунком, будь-який святий може допомогти, Господь подає Свою благодать в надлишку кожному. Тому немає необхідності дотримуватися якихось негласних правил, обирайте будь-якого небесного адресата.

Але існують деякі особливо відомі цілителі, до яких традиційно приходять віруючі за допомогою. Перерахуємо найславетніших з них.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Цілюща молитва від всіх хвороб Святителю Пантелеймону

Мученик Пантелеймон. У кожному храмі є його образ: молодий чоловік в червоному плащі тримає в руках ложечку з ліками. Особа його світиться добротою. Згідно з житієм, праведний юнак дійсно дуже любив людей. Саме тому він став лікарем, хоча і виріс в язичницькій вірі. Але одного разу він зустрів мудрого наставника, який став розповідати йому про Христа.

Тоді Пантелеймон вирішив – якщо Бог зуміє зцілити безнадійно хворого хлопчика, то він повірить в Нього. Так і сталося. Юнак прийняв хрещення, за що незабаром був заарештований за наказом намісника імператора. Ні вмовляння, ні тортури не змусили його передумати, молодий чоловік був страчений. Але зараз він радісно належить престолу Господа і допомагає тим, хто потребує цього.

“О, великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікарю многомилостивий Пантелеймоне! Надо мною, грішним рабом, вислухай благання і благання моє, умилостиви небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дасть мені зцілення від недуги, мене гнетущої.

Прийми недостойне моління грешнейшаго паче всіх людей. Відвідай мене благодатним відвідуванням. Твоїх гріховних виразок моїх, помажеш їх єлеєм милості твоєї і зціли мене; да здоровий єси душею і тілом, залишок днів моїх, благодаттю Божою, поможи провести в покаянні і догоджання Богу і сподоблюся восприяти благий кінець життя мого.

Угоднику Божий! Умоли Христа Бога, та заступництвом твоїм дарує здоров’я тілу моєму і порятунок душі моєї.

Амінь.”

Молитва чудотворців Косми і Даміана про одужання

Чудотворці Косма і Даміан. Вони були братами, народилися в родині язичника і християнки. Рано втративши чоловіка, їхня мати виховала своїх чад в благочесті. За те, що вели чисте життя, Косма і Даміан отримали щедрий дар. Вони стали силою Божою лікувати людей, допомагали також і худобі (адже в той час втрата корови могла закінчитися загибеллю всього сімейства).

Святі ніколи не брали винагороду за свою працю, тому що у всьому намагалися слідувати євангельським заповідям. А Христос звелів щедро ділитися тими даруваннями, які Він посилає людям. У добрих трудах брати провели своє життя, навіть після смерті продовжують надавати допомогу тим, хто про неї просить.

Збереглася легенда про те, як захворів один пастух. Він помолився Космі і Даміану, після чого міцно заснув. Тоді у нього з рота виповзла змія, яка залізла туди раніше (під час денного відпочинку). Як тільки вона вибралася, пастух прокинувся. Він повністю зцілився. Святі мученики позбавляють не тільки від хвороб тіла, але і лікують духовні недуги. Тому, коли неспокійно на душі, святі брати теж допоможуть.

“До вас, святії безсребреніци і чудотворці Космо і Даміане, як до швидких помічників і теплих молитовників про порятунок наш, недостойні (імена), преклоняємо коліна, вдаємося і припадаючи старанно співаємо: не погордіть молінням нашим грішних, немічних, у багато беззаконь ті, що впали, і по вся дні та години хто грішить. Ублагаєте Господа, та додасть нам, негідним рабам Своїм, великия і багата Своя милості: позбавте нас від усякої скорби і хвороби, ви бо прийняли це від Бога і Спаса нашого Ісуса Христа неоскудну благодать зцілення, заради твердия віри, безмездного лікування і мученицької кончини Ваше. Їй, угодники Божі, які не престайте молячись за нас, з вірою до вас прітекающія: бо по безлічі гріхів наших і Несміт гідно милосердя вашого, обаче ви, вірні наслідувачі людинолюбства Божого суще, створите, так принесемо плоди гідні покаяння, і в вічний спокій досягнемо, хваляще і благословляючи дивного у святих Своїх Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа і Пречисту Матір Його, і ваше тепле заступництво, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.”

Молитва від всіх хвороб Матрони Московської

Матрона Московська. У православній церкві існує думка, що Господь обирає праведників ще до того, як вони з’являються на світ. При цьому трапляється, що з великими дарами їм дається важка ноша. Дівчинка Матрона народилася без очей, але мала великий дар чудотворення, могла пророкувати майбутнє і заглядати людям у душу.

Чим старше ставала Матронушка, тим більше зростала її слава, тим слабкіше ставали її ноги. Одного разу вона не змогла більше ходити. Але відвідувачі продовжували йти до Матрони, тому що отримували зцілення після того, як яро молилася Богу.

Сьогодні віруючі ходять до матінки на могилку. Просять про різне – хто про допомогу в грошових справах, хто молиться за сім’ю, багато благають позбавити від хвороб тілесних, в тому числі від жіночих захворювань. Свята Матрона допомагає позбутися від безпліддя, інших недуг.

Разом з одужанням люди отримують прощення гріхів, що набагато важливіше. Адже фізичні хвороби не що інше, як наслідки бездуховного життя, яку ведуть сьогодні багато. А матінка просить Господа зняти тягар з душі. Тільки для цього людина сама повинна покаятися, захотіти змінитися. Тоді здоров’я обов’язково повернеться, буде і духовна радість.

“О, блаженна мати Матрона, вислухай і прийми нині нас, грішних, що моляться тобі, навикшая у всьому житті твоєму прііматі і вислушіваті всіх стражденних і скорботних, з вірою і надією до твого заступництва і допомоги вдаються, швидке поможеніе і чудесне зцілення всім подавающі, та не збідніє і нині милосердя твоє до нас, недостойних, бентежним в многосуетнем цім світі і нігдеже обретающим розради і співчуття в скорботах душевних і допомоги в болезнех тілесних: зціли хвороби наша, визволи від позовом ений і мучительства диявола, пристрасно воюющаго, допоможи донести життєвий свій хрест, знести вся тяготи житія і не потеряті в ньому образ Божий, віру православну до кінця днів наших зберегтися, надія і сподівання на Бога міцну имети і нелицемірну любов до ближніх, допоможи нам по А коли відійшли з житія цього досягнуто Царства Небесного з усіма угіддями Богу, прославляючи милосердя і доброту Отця Небесного, в Троїце славімаго, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків. Амінь.”

Сильна молитва від хвороб – Кіру і Іоанну

Мученики Кир і Іоан. Ці праведники були братами по плоті, їх об’єднувала любов до Христа, яка іноді буває сильніше родинних зв’язків. Святий Кир проживав в Олександрії в 3 ст. – це було велике місто, в якому він проповідував Євангеліє. Також праведник зціляв усіх, хто приходив до нього за допомогою. Гоніння, зведені владою на християн, змусили цілителя ховатися в аравійської пустелі.

Слава про чудеса дійшла до вічного міста Єрусалима. Там проживав якийсь Іоанн, який захотів допомогти св. Кіру в його працях. Він прийшов до самітника, святі стали проповідувати разом. Одного разу вони почули, що в Єгипті заарештували цілу сім’ю – матір і трьох дочок. Щоб підтримати їх, праведники поспішили на допомогу. Вони теж були укладені в темницю і піддані тортурам, але прийняли смерть гідно, показавши приклад оточуючим.

Мученикам читають цю сильну молитву від хвороб:

“О, святі чудотворці і лікарі безвідплатні Кіро і Іоане, вдаємося до вас, від хвороб наших страждаючи люто.

За днів життя ваше проповідували ви, яко недуга душі важче всіх недуг тіла і, егда душа гріхами хвороби, часто і тіло в хвороба впадає.

Знаємо ми, що хворобами від гріхів очищуємося, ублагаєте ж, святі чудотворці, Господа, щоб дарував Він прощення гріхів нам, слабким і безпорадним, в хворобах виснаженим, та не загинемо, впавши у відчай.

Прискорите на допомогу нам і зцілите хвороби наші, і ми в здоров’ї, покаянні дні наші провівши, в світі закінчимо життя нашу і в день Судний з чистим серцем станемо перед очима Судді всесвіту, Сердцеведца Бога.

Його ж співаємо і славимо на віки віків. Амінь.”

Часто для отримання одужання людині потрібно лише пояснити духовні закони, які встановлені Богом. Добре, якщо є знайомий мудрий священик, з ним необхідно поговорити, поділитися тим, що обтяжує душу.

Перед тим, як починати прохання, слід примиритися зі своїми близькими, очистити душу покаянням в гріхах. Отримавши одужання, не забудьте прочитати подячні молитви. Доброю вдячністю Богові будуть також і добрі справи (їх можна вибирати на свій розсуд). Благословення Господа нехай буде з вами!

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...