facebook

У Канаді, 23 червня відійшов у засвіти наш українець  отець Ігор Охримчук. Співчуття родині та друзям

Із глибоким смутком наша Українська Православна Церква в Канаді ділиться дуже сумною вісткою, що наш дорогий о. Ігор Охримчук (настоятель Катедри св. Марії в Оттаві) несподівано упокоївся 23 червня від раптового інфаркту.

Отець Ігор став прикладом відданого служіння Господу та всім людям у громаді. Він неустанно підтримував Україну в важкі часи, і ми його щирість, духовність і турботу пам’ятатимемо. Отець Ігор був справжнім духовним і громадським лідером в українській діаспорі.
Висловлюємо глибокі співчуття родині та друзям, його парафії й всій громаді. Його несвоєчасне упокоєння є величезною втратою для всіх нас. Усі, які знали о. Ігоря будуть довго сумувати, вічно скучати за ним і назавжди його пам’ятати.
Вічная і благая йому пам’ять!  Нехай з Богом спочиває наш дорогий брат у Христі новопредставлений отець Ігор. Зо святими упокой, Господи!
До речі, о. Ігор Охримчук походить з міста Ланівців на Тернопільщині. Там його родинною церквою була Катедральний Собор св. Покрови ПЦУ, де мій дідусь о. Микола Малюжинський був священником майже 100 років тому.

Довідково, отець Ігор народився в 1970 році в селі Ланівці, Волинської області. Після закінчення середньої школи поступив до політехнічного інституту у Тернополі та в 1988 році був призваний до служби в армії.

Після завершення військової служби, в грудні 1990 року, Отець Ігор іммігрував до Канади, де розпочав вивчення богослов’я на факультеті теології у Вінніпезі, коледжі Св. Андрія, Університету Манітоби. Після закінчення університету в 1998 році, він отримує ступінь бакалавра з богослов’я. Одночасно з богослов’ям, о. Ігор взяв курс в галузі управління, економіки та інформатики в Університеті Манітоби.

В 1996 році Отець Ігор був висвячений у сан диякона, а через 3 роки, 10 жовтня 1999 року – у сан священика. Між 1999 і 2002 роками о. Ігор отримував різноманітні пастирські завдання від Української Православної Церкви Святого Миколая в Portage La Prairie (Манітоба) та від Української Православної Церкви Святого Духа в Brandon (Манітоба).

Починаючи з травня 2002 року, перебуваючи Священиком Українського Православного Собору Успіння Пресвятої Богородиці у Оттаві

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...