facebook

Немовля залишилось без матері: у Львівській області відійшла до небес породілля, хвора на коронавірус

Жінка померла на 16 день після пологів.

У Львівській області померла породілля, у якої виявивли коронавірус. Трагедія сталася минулого тижня, на 16 добу після народження немовляти.

Про це сьогодні, 25 січня, повідомила під час брифінгу директорка Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська, інформує пресслужба ЛОДА.

Також вона зазначила, що сьогодні у Львівському обласному перинатальному центрі перебуває 22 вагітні жінки із підтвердженим захворюванням COVID-19. Ще 42 жінки при надії є на лікуванні у Центрі легеневого здоров’я.

“В області стрімко зростає статистика захворюваності на “ковід” серед вагітних і це дуже насторожує. Кожна жінка при надії має розуміти, що вона відповідає не лише за своє здоров’я, але й за майбутнє. Ми створили пункт вакцинації у Львівському обласному клінічнному перинатальному центрі, де кожна вагітна може вакцинуватись під наглядом лікаря акушер-гінеколога. Закликаю жінок, які чекають на немовля, активніше дбати про своє здоров’я”, – зазначила Марія Малачинська.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також вона додала, що зазвичай перебіг COVID-19 у вагітних – середньої важкості, але іноді трапляються і важкі випадки з летальними наслідками.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...