facebook

Намагалися врятувати поранених захисників із Маріуполя та загинули: що відомо про екіпаж Мі-8

Одразу троє членів екіпажу вертольота Мі-8 загинули, намагаючись врятувати поранених захисників Маріуполя. Юрій Тимусь та Іван Ваховський були родом зі Львівської області, а Денис Бадіка – із Вінниччини.

Намагалися врятувати поранених захисників із Маріуполя та загинули: що відомо про екіпаж Мі-8

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Росіяни збили наш Мі-8
31 березня екіпаж вертольота Мі-8 намагався евакуювати з оточеного Маріуполя Донецької області тяжкопоранених захисників міста. Проте вже коли поранених завантажили і гелікоптер піднявся, його збили російські окупанти.

Серед загиблих – три члени екіпажу: 34-річний пілот, майор Юрій Тимусь, 24-річний льотчик-штурман, лейтенант Денис Бадіка та 26-річний бортмеханік, старший лейтенант Іван Ваховський.

У Юрія Тимуся залишилося троє дітей

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Він боровся до кінця, хотів усіх врятувати, але, на превеликий жаль, загинув сам. Немає слів описати весь біль і відчай від нашої втрати!!! Ми втратили люблячого, гарного, доброго, милого, мужнього, вірного найкращого у світі чоловіка і тата двох синочків і нашої маленької доньки. Ти наш Герой, наш Захисник!!! Це велика втрата для України як професіонала своєї справи!!!” – написала на своїй сторінці у Facebook його дружина Ольга.

Юрій родом із Львівської області. Він виріс і жив у невеликому селі Дітківці неподалік міста Броди. Тут одружився, тут же народилися його діти.

Юрій родом із Львівської області

Як розповіла знайома сім’ї, раніше Юрій брав участь у миротворчій місії в Африці. “Коли повернувся, сім’я змогла збудувати будинок. Він був дуже добрим батьком для своїх синів. Я пам’ятаю, що коли він був не на службі, то обов’язково приходив за ними до садка. Вихователі завжди могли до нього звернутися. Якщо потрібно було допомогти щось привезти, допомогти з ремонтом, то, незважаючи на свою зайнятість, він відгукувався”, – каже знайома.

Юрій також виконував завдання під час ООС на Донбасі.

Мріяв побачити океан
Іван Ваховський родом із міста Броди Львівської області, йому було лише 26 років. Він, так само як і Юрій, брав участь у миротворчій місії в Африці, повернувся звідти буквально рік тому.

Іван рік провів у Африці

 

“Він був дуже веселий, привітний і дуже обдарований молодий чоловік. Іван грав на гітарі, співав, малював. Сам він із багатодітної сім’ї, у них четверо дітей”, – розповіла мама його друга Любов.

Іван дуже любив робити друзям сюрпризи. Любов згадує, що її власний син одружився, коли в Україні був суворий карантин, навіть прийти до РАГСу не можна було, все було закрито.

“Тоді ми запросили співробітника РАЦСУ, щоб діти розписалися. А Іван влаштував сюрприз – увімкнув відео, став звучати вальс Мендельсона. Все це було дуже несподівано та приємно для нас усіх”.

Іван зі своєю дівчиною Яриною

Іван мав дівчину Ярину, вони збиралися одружитися. Хлопець уже купив будинок, машину, хотів завести сім’ю.

“Мій хлопчик, мій ангел, серце, яке любило всіх… Він мріяв поїхати до океану і робити дошки для серфінгу. Був неймовірним сином. Як важко писати був. Я чекаю, що відчиняться двері і в будинок зайде мій усміхнений Іван”, – написала його мати Галина.

Допис мами Івана

Його дівчина теж писала, що Іван мріяв про океан.

“Іван любив океан, він мріяв побачити величезну акулу в океані. Знай, коханий, колись я буду там за нас двох… Москалі, будьте прокляті, с***, ви забрали у мене все, що мені потрібно було, і вас будуть ненавидіти я, мої рідні, друзі, всі мої спадкоємці, ми проклинатимемо вас століттями”, – написала Ярина.

 

Третій член екіпажу Денис Бадіка з Вінниці

Ще одному члену екіпажу Денису Бадіку було лише 24 роки, він родом із Вінниці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...