facebook

Астролог передбачила окупацію кількох міст України: на що нам чекати

Астролог Анна Єфремова заявила, що незабаром настане несприятливий період для України. Російські війська можуть окупувати наші території, як це було в 2014 році з Кримом, Донецькою та Луганською областями.

“З 22 травня включиться несприятлива комбінація в Україні, яка віщує втрату землі, визначеної території за вимушеними обставинами. Буде вона активна до лютого 2023. Але це не означає, що ситуація по всій країні буде однаковою. Така ж включалася в 2014 році, коли сталася ситуація з Кримом і частиною Донецької та Луганської областей”, – написала експерт у своєму Telegram-каналі.

Вона додала, що найголовніший сценарій почне програватися після травня 2022, і він несе для України ризики втратити території в офіційному форматі.

“Зараз активний Сатурн, і він не питає хочеш ти чогось чи ні, він примушує тебе погодитися з певною ситуацією по сфері будинку, де знаходиться. Сатурн розташований в 12-му будинку (будинок втрат) разом з 4-м будинком (земля). Вибір без вибору. При цьому не важливо, що ти робиш або не робиш. Це потужна енергія, яка буде діяти в незалежності від бажань і вчинків людини”, – додала Єфремова.

Нагадаємо, раніше астролог попередила українців про масштабний обстріл на Великдень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...