facebook

Навчальний рік 2022-2023 зазнає кардинальних змін: заява МОН

У Міністерстві розповіли до чого готуватися учням, студентам та їхнім батькам

Починаючи з 1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено В РЕЖИМІ ОФЛАЙН.

Про це повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко, – зазначає Укрінформ.

Що стосується початку нового навчального року. Хочу повідомити батькам, учням, студентам: 1 вересня освітній процес в Україні буде відновлено в режимі офлайн, і всі діти, студенти учні мають піти до шкіл, університетів, коледжів, закладів профтехосвіти.

Він закликав українських дітей готуватися до офлайн-процесу з 1 вересня.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Протимінна підготовка і не тільки
Вітренко повідомив, що відповідно до наказу МОН зараз працюють групи високопрофесійних спеціалістів, які створюють зміни до навчальних програм.

До 15 червня ці групи мають подати результати до МОН

За словами Вітренка, в першу чергу це зміни до навчальних програм з предмета Захист Вітчизни. Зокрема, буде окремий блок, який стосуватиметься протимінної діяльності. Щоб діти були свідомі того, що не можна чіпати, що несе для них небезпеку.

Також, як додав заступник міністра, зміни будуть внесені в навчальні програми з зарубіжної літератури, історії України, всесвітньої історії.

Із зарубіжної літератури буде виключено, наприклад, роман Льва Толстого «Війна і мир».

Він додав, що також опрацьовується питання видання нових підручників. Також буде підготовлено методику викладання, з урахуванням внесених змін у навчальні програми.

Стосовно того, чи залишиться в програмі хтось з російських письменників, Вітренко зазначив, що зараз йдуть дискусії стосовно цього питання, але програма зарубіжної літератури буде оновлена.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...