facebook

Загинув 35-річний захисник України з Пійла Олег Перегуда

Трагічна звістка прийшла у село Пійло Калуської громади.

Загинув воїн, активіст і патріот Олег Перегуда, повідомила волонерка і депутатка Калуської міської ради Оксана Савчук.

“Щирі співчуття в ці скорботні дні родині та близьким загибого. Світла пам’ять про справжніх патріотів України завжди житиме на цій землі”, — ідеться у повідомленні.

Олег Перегуда у грудні минулого року пройшов в Івано-Франківську курс “Підприємництво та лідерство” за рекомендацією товариша. На безкоштовному курсі тривалістю у 500 годин ветерани війни та члени їх сімей проходять професійну перепідготовку та соціальну адаптацію.

До війни був підприємцем. Після подій на Майдані на початку війни призваний до Калуського військомату на посаду начальника фінансової служби. У липні вступив до добровольчого батальйону Національної гвардії, так як для служби на передовій у ЗСУ не підходила військово-облікова спеціальність. У батальйоні був призначений на посаду командира взводу. За два роки виконував завдання в Попасній, Нижньому, Курдюмівці, Комишувасі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Після війни важко було відновитись. Повертатися до старої діяльності не хотілося, а щось нове одразу не прий­шло,— розповідав Олег Перегуда минулого року. — Курси дуже допомогли і стали добрим поштовхом. Нам розповіли про підводні камені у підприємницькій діяльності. Цього літа я влився в команду “Українська розумна автоматика” і зайняв роль фінансиста й адміністратора. Ми почали власну справу на чотирьох. Навчання дало бажання робити і щось своє”.

Олег Перегуда розвивав власну ініціативу — реабілітаційний центр “4.5.0. Прикарпаття”. Цифри “4.5.0.” військові використовують, аби повідомити, що все добре, все спокійно.

У реабілітаційному центрі планували проводити фізичну реабілітацію, апітерапію, лікування ПТСР, цивільну адаптацію ветеранів, навчати новим професійним навичкам.

“Є люди, які готові брати на себе певні ділянки роботи. Один із засновників «Української розумної автоматики» — Ігор Козак — пасічник, має досвід апітерапії. Ми розмістимо на території центру власну пасіку. Спробуємо заробляти медом для підтримки роботи центру”, — розповідав Олег Перегуда.

На квітень-травень планували трудовий літній табір, аби облаштувати територію, розмістити вулики.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...