facebook

Кейт і Вільям прибули до Кембриджширу, де був представлений їхній перший спільний портрет

Сьогодні публіці показали перший офіційний портрет принца Вільяма та герцогині Кембриджської. Його написав британський художник Джеймі Корет на замовлення фонду Кембриджшира 2021 року.

Кейт та Вільям прибули сьогодні до музею, щоб особисто подивитися на роботу художника. Візит пари до Кембриджширу присвячений святкуванню дня народження графства.

Герцогиня приїхала у сукні міді від LK Bennett (модель називається Madison), вартістю 299 фунтів стерлінгів, яку вона поєднувала з блакитним пальтом та аксесуарами улюбленого королівського бренду Emmy London. Взута герцогиня була в блакитні туфлі із замші на підборах.

На Кетрін були сережки-висячки, вона зробила гарне укладання легкими хвилями та денний макіяж. Принц Вільям одягнув синій піджак, під яким була блакитна сорочка та штани, а взув свої улюблені замшеві коричневі туфлі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пара відвідала Музей Фіцуїляма — музей мистецтв та історії при Кембриджському університеті в місті Кембридж, де і був представлений їхній портрет, який вперше показали публіці.

На першому портреті герцогиня Кейт зображена у блискучій смарагдовій сукні за 1595 фунтів стерлінгів від модного бренду The Vampire’s Wife, яку вона вперше одягла під час історичного триденного візиту до Дубліна у березні 2020 року. Принц Вільям одягнений в елегантний костюм, білу сорочку та синю краватку.

Як пише Daily Mail, портрет пари, написаний британським художником-портретистом Джеймі Коретом, був замовлений 2021 року Королівським портретним фондом Кембриджширу, що належить Кембриджському громадському фонду, як подарунок Кембриджширу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...