facebook

Удар по Кременчуку: 40 зниклих безвісти, десятки людей у тяжкому стані

Після ракетного удару росіян по ТРЦ Кременчука Полтавської області надійшло понад 40 заяв від громадян про зникнення їхніх рідних.

Джерело: Офіс генерального прокурора

Дослівно: “На даний час відомо про 13 загиблих, тіла яких дістали з-під завалів.

За медичною допомогою звернулося 59 осіб, майже половина у тяжкому стані, 1 людина від отриманих травм померла в лікарні.

Наразі вже надійшло понад 40 заяв від громадян про безвісне зникнення їх рідних”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Президент Володимир Зеленський заявив, що багато відвідувачів встигли вийти з ТРЦ “Амстор” в Кременчуку перед тим, як туди влучили російські ракети.

Джерело: звернення президента

Пряма мова: “Перед оголошенням повітряної тривоги там було близько тисячі людей. На щастя, наскільки відомо на цей час, багато людей встигли вийти, їх встигли вивести. Але всередині ще залишалися працівники і частина відвідувачів”.

Деталі: Зеленський заявив, що удар по ТЦ в Кременчуку – “це один з найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи”.

“Вдарити ракетами по такому об’єкту можуть тільки абсолютно відморожені терористи, яким не має бути місця на землі. І це не помилкове попадання ракет. Це прорахований російський удар саме в цей торговельний центр”, – переконаний президент.

Він зазначив, що встановити кількість жертв поки що неможливо, але “втрати можуть бути значними”.

Що передувало: 27 червня росіяни завдали ударів двома ракетами по торговельному центру в Кременчуку, відомо про 13 загиблих і більше 40 поранених.

Деталі: У прокуратурі повідомили, що рятувальники продовжують розбирати уламки будівлі. Ця робота ускладнена через пожежу, заходи з локалізації якої тривають.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...