facebook

Гордон розповів, чому змінив ставлення до Зеленського

До початку повномасштабного вторгнення Росії блогер, журналіст та медіабізнесмен Дмитро Гордон критикував Володимира Зеленського. Та із початком війни змінив думку, адже президент не втік із країни. Про це Гордон розповів у інтерв’ю «Главкому».

«Спершу я від душі підтримував Володимира Олександровича. Потім почав його критикувати через придушення свободи слова новими законами, відверто провальну кадрову політику та корупцію. Але коли почалася війна, президент показав себе чудово, тому що нікуди не втік, і це мало величезне мотивуюче значення для українців. Бо я не знаю, що б з нами було, якби президент просто залишив країну, як йому пропонували», – пояснив журналіст.

За словами Гордона, президент дуже достойно виконує свої конституційні обов’язки, прекрасно справляється, зокрема, на міжнародному фронті.

«Я не уявляю, хто би ще міг так вести перемовини з західними лідерами, парламентами, так яскраво звертатися до народу. Зараз можу сказати, що Зеленський поводиться як герой», – підсумував медіабізнесмен.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...