facebook

Рятуючи поранених побратимів на фронті загинув парамедик, капелан і кіборг “Архітектор”

Парамедик ЗСУ Олег Марінченко з позивним “Архітектор” загинув на передовій, коли надавав медичну допомогу побратимам. Життя захисника України обірвала російська міна, яка потрапила в бліндаж, де були військові.

Про це 19 серпня передає “Капеланське служіння ВСЦ ЄХБ України” на сторінці в Facebook.

Марінченко також був капеланом, і ветераном АТО на Донбасі, захищав Донецький аеропорт.

Кіборг після початку повномасштабного вторгнення російських окупантів знову вирушив на фронт, де рятував життя бійців.

“Загинув від прямого попадання російської міни великого калібру у бліндаж, де саме й перебував і надавав невідкладну допомогу пораненим братам по зброї. Поклав свою душу задля врятування друзів своїх. Загинув Героєм”, – розповіли в капеланській організації.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також у публікації наводиться цитата з Писання:

“Бо коли живемо – для Господа живемо, і коли вмираємо – для Господа вмираємо. І чи живемо, чи вмираємо – ми Господні!” Біблія. Послання до римлян 14:8.

Капелани також закликали українців згадати в молитвах родину Олега Марінченка, відважного захисника, який на передовій як парамедик лікував рани бійців, і як священик надавав духовну підтримку.

Як розповів в мережі Андрій Полухін,” Архітектор “загинув під Херсоном від” прильоту ” в бліндаж, де надавав медичну допомогу.

“Ця міна зачепила і моє серце… Ми брати 17 років. Олег перший обійняв мене в церкві, коли я туди тільки прийшов. Він був мені наставником під час моїх капеланських поїздок. Він був старшим дияконом моєї рідної церкви. Двічі був в Донецькому аеропорту. Коли я заїхав в новий термінал – він показав мені як і чим надавати медичну допомогу. Це були мої перші курси по тактичній медицині”, – пише він у Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...