facebook

Учасникам групи Антитіла наказали залишити передову

Музиканти української групи Антитіла служили у зоні бойових дій на півночі Харківської області.

Учасники колективу Антитіла, які з перших днів повномасштабної війни взяли до рук зброю та пішли захищати Батьківщину, залишають передові позиції. Про це вони повідомили у своєму Instagram.

Наголошується, що відповідний наказ віддав головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Втім, Тарас Тополя, Сергій Вусик і Дмитро Жолудь продовжать нести службу у лавах 130-го батальйону ТрО.

“Розпорядженням головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Антитіла відряджено до Києва із зони бойових дій на півночі Харківської області. Тарас Тополя, Сергій Вусик і Дмитро Жолудь продовжують нести службу у лавах 130-го батальйону ТрО, але із сьогоднішнього дня не виходитимуть відповідно до бойових розпоряджень як стрільці-парамедики евакуаційних екіпажів”, – написали музиканти.

Нині ж артисти повернулися до творчості і планують давати благодійні концерти на підтримку України.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Музиканти вже взяли участь у заходах, присвячених Дню Незалежності України, на черзі важливі мистецькі акції за кордоном і соціальна робота, особливо важлива у цей час для держави. У рамках власного благодійного фонду Антитіла зосередяться на матеріальному забезпеченні ЗСУ та 130-го батальйону, дітей загиблих побратимів, аеророзробці”, – йдеться у повідомленні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...