facebook

Гасили недопалки, ґвалтували і побили до стану коми: у Польщі батьки-українці знущалися з 2-річного сина

У Польщі затримали українців, які знущалися зі свого сина.

У Польщі у місті Стальова Воля затримали подружжя українців, яке знущалося зі свого сина. Хлопчика жорстоко били і ґвалтували.

Про це повідомляє Yavp.pl, посилаючись на інформацію, розповсюджену у багатьох польських онлайн-виданнях.

Про знущання з 2-річної дитини стало відомо після того, як її до лікарні у важкому стані привіз 25-річний батько – громадянин України. Лікарі обстежили хлопчика і запідозрили, що дитина стала об’єктом знущань. На тілі малюка виявили численні сліди побиття, сліди ґвалтування і рани від припікання сигаретами.

Медики одразу повідомили до поліції.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Правоохоронці затримали 22-річну матір хлопчика та її 25-річного співмешканця. Прокурор висунув обом звинувачення у замаху на вбивство з особливою жорстокістю та зґвалтуванні неповнолітньої особи, а також у повторних знущаннях з особливою жорстокістю з неповнолітньої особи. До суду вже скерували подання про тимчасовий арешт пари громадян України.

Дитина зараз перебуває в комі в лікарні міста Жешув. Хлопчику зробили важку нейрохірургічну операцію.

Нагадаємо, що під час окупації Ворзеля на Київщині, російські окупанти зґвалтували дівчину-підлітка. Свої знущання вони знімали телефон. також на очах дитини загарбники вбили 14-річного хлопчика і вистрілили у маму дівчинки. Жінка 2 дні стікала кров’ю доки не померла.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...