facebook

У боях за Україну загинув знаменитий вівчар Михайло Кознюк з Івано-Франківщини, якого називали зіркою Карпат. Фото і відео

У боях за свободу України від ворожого артобстрілу загинув 27-річний Михайло Кознюк, котрий до війни став справжньою знаменитістю у рідному селі Буковець на Закарпатті. Там молодий хлопець займався вівчарством та ділився дивовижними історіями свого ремесла.

Контракт з армією Михайло підписав ще 26 грудня 2021 року, після початку повномасштабної війни виконував бойові завдання на Донецькому напрямку. Трагічну звістку повідомили на Facebook Верховинської сільради (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Михайло Кознюк відстоював свободу власної держави та, на жаль, 12 лютого 2023 року внаслідок поранень, спричинених ворожим артилерійським обстрілом на Донецькому напрямку, віддав своє життя за наше майбутнє, за кожного з нас”, – зазначили в епітафії.

У молодого захисника залишилися батьки – Іван Юрійович та Марія Миколаївна. Низький уклін їм за виховання такого сина та вічна пам’ять герою!

Важливо зазначити, що Михайло Кознюк став популярним після свого інтерв’ю одному з найпопулярніших українських телеканалів. Через три дні після випуску відео набрало на YouTube майже пів мільйона переглядів, проте завдяки унікальному діалекту хлопця не всім вдалося зрозуміти, що саме він повідав глядачам.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...