facebook

Захисник Маріуполя без руки й ока став обличчям українського бренду

Ілля Самойленко був у російському полоні, його вдалося звільнити у вересні 2022 року.

 

Військовий Ілля Самойленко, який захищав Україну ще з 2015 року та був одним з тих, хто до останнього знаходився у Маріуполі, став обличчям українського бренду Indposhiv. Військовий, якого вдалося звільнити з російського полону, втратив на війні руку та око.

“Обличчям нашої нової кампанії для Indposhiv Bespoke став Ілля Самойленко – захисник України, військовий з полку “Азов” із позивним “Гендальф”. Він з дитинства цікавиться історією одягу та любить якісні костюми… За вісім років війни Ілля змінився. Він пережив полон. Втратив руку і око. Для нього ми створили вдосконалену конструкцію одного з рукавів для зручності та ідеальної посадки”, – зазначили в Indposhiv.

Захисник Маріуполя знявся у відео, у якому він поділився думками щодо військових. Він розповів про те, що відчувають люди, які боронять нашу землю.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На сторінці бренду також зазначається, що їхня мета – надати людям можливість жити “нормальним життям”, навіть якщо довкола трапляються “ненормальні обставини”.

Ілля Самойленко – що про нього відомо
Військовому Іллю Самойленку 28 років. Він пішов на фронт у 2015 році. Самойленко вступив до лав полку “Азов”, там він став заступником командира взводу.

У 2017 році військовий підірвався на міні. Внаслідок цього Самойленко отримав сильні поранення. Він втратив руку та око. Військовий пройшов через важку реабілітацію, йому встановили титаново-сталевий механічний протез, а втрачене око замінили скляним протезом. Самойленко перевчився стріляти та цілитися лівим оком. У 2021 році військовий поїхав за кордон та почав там працювати у міжнародній компанії. Проте у 2022 році, з початком повномасштабної війни РФ проти України, він вирушив на Батьківщину та повернувся в “Азов”.

Самойленко перебував на “Азовсталі”. Захисник Маріуполя потрапив у російський полон, у вересні 2022 року військового вдалося повернути.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...